PLAZA Oprogramowanie, Drzewiecki Grzegorz - plaza oprogramowanie


KONTAKT

adres Skoczów 7
78-114 Wrzosowo
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

PLAZA – Profesjonalne Oprogramowanie Dla Hoteli - PLAZA OPROGRAMOWANIE

 

Pogram DM Plaza jest obecny na rynku od 14 lat. W tym czasie zmieniło się całkowicie oblicze polskiego hotelarstwa. Nowe technologie wyznaczają nowe kierunki interakcji gość – hotel. Staramy się nadążać za zmianami. Dlatego tez nowa DM Plaza to nie tylko klasyczny program do zarządzania hotelem. Nie jest tylko obsługa recepcji, gastronomii i magazynów. To także rozwiązania dla zarządu, marketingu, gości.

 

W naszej szerokiej ofercie między innymi oprogramowania komputerowe dla hoteli, firm noclegowych, pensjonatów, sanatoriów, spa, itp. Polecamy systemy hotelowe, systemy rezerwacyjne w hotelarstwie, obsługę informatyczną, aplikacje mobilne dla pensjonatów i hoteli oraz programy komputerowe dla hoteli i pensjonatów.

 

Rozwiązania online są dedykowane tym wszystkim, którzy chcą zawiadywać hotelem z każdego miejsca. Potrzebują do tego tylko połączenia z Internetem i przeglądarki internetowej. To nieoceniona usługa dla rozproszonych obiektów hotelowych czy apartamentów. Pisząc o nowych rozwiązaniach dla hotelu nie sposób nie wspomnieć o wirtualnej recepcji – kioskach recepcyjnych zapewnić bezobsługowe przyjęcie gościa. Korzystając z interaktywnego menu gość może samodzielnie wybrać pokój, zameldować się w nim, pobrać klucze, zapłacić i otrzymać fakturę.

 PLAZA OPROGRAMOWANIE

Całkiem nowym rozwiązaniem na rynku jest rodzina aplikacji mobilnych przeznaczonych dla gości hotelowych. Posługując się naszymi aplikacjami gość wyposażony tylko w telefon może się poruszać po obiekcie, uzyskać dostęp do zastrzeżonych stref, płacić. Korzystając z telefonu gość jest na bieżąco z ofertą hotelu, jest informowany o terminach usług takich jak zabiegi SPA, posiłki, wycieczki, atrakcje.

 

Odrębną grupą są aplikacje mobilne przeznaczone dla pracowników hotelu. Są one pomocą w pracy zarządu, personelu technicznego czy pokojowych. Personel techniczny monitoruje za pomocą telefonu stan obiektu, jest powiadamiany o awariach i zgłoszeniach. Dzięki aplikacji przeznaczonej dla pokojowych recepcja zna na bieżąco stan pomieszczeń i minibarów. Zarząd hotelu jest na bieżąco informowany o tym, co się dzieje w hotelu. Korzystając z telefonu może śledzić wyniki sprzedaży oraz bieżące obłożenie. Tak, naszym zdaniem wygląda, przyszłość aplikacji zarządczych.

Programy jakie tworzymy dla naszych klientów to:
DM Plaza 2014 Oprogramowanie Hotelowe
DM Plaza Web Oprogramowanie Hotelowe
Plaza Mobile Oprogramowanie Hotelowe
Plaza Platinum Oprogramowanie Hotelowe

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.